پیام فرستادن
خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Guangzhou Bmpaper Co., Ltd که در سال 2005 تاسیس شد، یک کارخانه تولید کاغذ پیشرو با گواهینامه های ISO14001، ISO9001، SGS، FDA، FSC و غیره است. کاغذ هنری، کاغذ مات، کاغذ نیمکت، تخته دوبلکس، تخته عاج، کاغذ درجه مواد غذایی، کاغذ پلاتر، تخته خط کرافت، کاغذ جامد، تخته خاکستری، کاغذ چاپ خبری و غیره.

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت 0

 

bmpaper company

 

Guangzhou bmpaper company

Bmpaper یک شرکت در حال رشد سریع است که تولید و بازاریابی کاغذ و مقوا را ادغام می کند.پس از 17 سال تلاش و توسعه، اکنون ما به یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان مقوا پیشرو در چین تبدیل شده ایم.ما همیشه با بسیاری از موسسات تحقیقاتی قوی در چین رابطه بسیار مهربانی داریم، ما از شهرت بالایی در بازار کاغذ و مقوا در داخل و بین‌المللی برخوردار بوده‌ایم.

 

 

چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت 3چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت 4

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

تمرکز کارخانه ما بر فرمول‌بندی بیشتر انواع کاغذ و مقوا در چین است که شامل کاغذ صنعتی، کاغذ فرهنگی و کاغذ پوشاک می‌شود.با کارخانه های تولید حرفه ای، می توانیم کاغذ و مقوای اصلی مانند کاغذ باند سفید، کاغذ چاپ افست، کاغذ بدون روکش چوب، کاغذ براق / مات هنری C2S، کاغذ نیمکت، تخته FBB/Ivory/SBS را انجام دهیم.تخته دوبلکس روکش شده، تخته کاغذ خاکستری، رول کاغذ پلاتر CAD، کاغذ Cupstock، کاغذ درجه غذایی، کاغذ کرافت قهوه ای / سفید، مقوای چند لایه، کاغذ روکش پلی اتیلن.و غیره. محصولاتی که ما تولید می کنیم تقریباً اکثر کارخانه های کاغذ را که می توان در چین تولید کرد، پوشش می دهد.ما بسیار حرفه ای هستیم و تجربه کاملی در انواع بسته بندی های حرفه ای کم و کم داریم که می تواند برای مشتریانی که به طور مستقیم به مقدار کمتری نیاز دارند استفاده شود.برخی از مقالات ما در بازار برخی از کشورها پیشرو هستند.ما قادریم محصولات خود را در انواع بسته بندی با توجه به نیازهای خاص مشتری عرضه کنیم.اکنون بیش از 50 نوع کاغذ و مقوا تولید می کنیم که به حدود 60 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت 6

 

کاغذ BM دارای یک بخش حرفه ای ویژه است که مسئول خدمات مشتریان خارجی است.کیفیت و خدمات همیشه مهمترین نگرانی در BMpaper است.ما مجموعه کاملی از خدمات، از جمله داده‌ها و نمونه‌ها را ارائه می‌کنیم که در صورت درخواست در دسترس هستند.

 

ماموریت کاغذ BM: "تمرکز بر دنیای سبز، خدمت به کاغذ و مقوا در سراسر جهان"؛

اصل ما: "صداقت را نگه دارید، به پیش بروید، به جهان خدمت کنید".ما همیشه تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات و رقابتی ترین قیمت ها را با کالاهای باکیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم.این روشی است که ما مشتریان و بازار خود را جذب می کنیم.

 

با توجه به فرصت و فضای کامل، همه مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دهیم با هم بزرگ شویم.ما معتقدیم که به دلیل اعتماد شما و خدمات عالی ما می توانیم روابط تجاری طولانی مدت و دوستانه با شرکت محترم شما برقرار کنیم.


چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. نمایه شرکت 7

 

kraft paper

 

BMPAPER team

 

sales team

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
  • 2005 BM تاسیس شد
  • 2006 Obtianed ISO14001. همچنین ISO9001 اعطا می شود.
  • 2007 ایجاد BMteam.
  • 2007 رشد 70 درصدي درآمد چشمگير را به دست آورد و به عنوان يكي از پيشگامان خدمات مدرن تبديل شد
  • 2007 شریک سبز شده است
  • 2008 تا کنون به توسعه سریع ادامه می دهد
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : BM

تعداد کارمندان : 1000~2000

فروش سالانه : 500-1000million

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها