خانه

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. اطلاعات تماس

گواهی
چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها
چین GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تجربه بسیار خوبی برای سفارش کاغذ سفید کرافت، ارتباط عالی و پاسخ فوق العاده سریع .. و حمل و نقل واقعا سریع تر بود

—— فرناندو دوت

کاغذ سفید بسیار زیبا، سفید سفید بسیار خوب است. من آن را دوباره خریدم.

—— سمراد چامنچچی

این یک رول مقاله خوب کاه است، درست همان چیزی است که من برای آن می خواستم. قیمت بسیار خوب است.

—— افسر فریزر

چت IM آنلاین در حال حاضر

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

نشانی : No.3766، Huangpu East Road،. ناحیه Huangpu، شهر گوانگژو، چین
آدرس کارخانه : ||
<
زمان کاری : 9:00-18:00(به وقت پکن)
تلفن کاری : 86--02029051826(زمان کار)   86--13538883291(زمان شاغل)
فکس : 86-20-87836757
تماس با ما :
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
(0 / 3000)

تماس با شخص : Mr. Martin
عنوان شغلی : International trade department
تلفن کاری : +86-135 3888 3291
اسکایپ : Janebmpaper
WeChat : +86-135 3888 3291
پست الکترونیک : bmpaper@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lynn
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lynn@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Daisy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Daisy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Nicole
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Nicole@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lilium
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lilium@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lily
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lily@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Ms.Elina
پست الکترونیک : Elina@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Cate
پست الکترونیک : Cate@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. helen
پست الکترونیک : helen@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Sherry
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Sherry@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Yisa
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Yisa@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lucky
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lucky@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lin
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lin@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Lucy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Lucy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Michelle
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Michelle@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Elibby
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Elibby@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Summer
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Summer@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Shirly
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Shirly@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Jane
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Jane@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Cindy
عنوان شغلی : International trade department
پست الکترونیک : Cindy@bmpaper.com
تماس با شخص : Ms. Kate
پست الکترونیک : Kate@bmpaper.com
اطلاعات تماس
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

تماس با شخص: Mr. Martin

تلفن: 86--02029051826

فکس: 86-20-87836757

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)